Dovolte mi, abych na základě návštěvy našeho pracovníka p.Kobylky na Vaší provozovně, si Vás dovolil oslovit s informacemi o pokladních systémech.
Dobrý den,

dovolte mi, abych na základě návštěvy našeho obchodního zástupce na Vaší provozovně, si Vás dovolil oslovit s informacemi o pokladních systémech. V souladu s Vaší poptávkou zasíláme informační nabídku spolu o společnosti AWIS Global Systems s.r.o. Tato společnost je na trhu již od roku 1992. Máme široké spektrum zákazníků a dovolím si Vás informovat o skutečnosti, že jsme nevznikli za účelem rychlého zisku v návaznosti na povinnou elektronickou evidenci tržeb. Zde přikládám reference o naší společnosti. http://www.kasa-pokladna.cz/cs/reference Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem a vývojem pokladních systémů pro restaurace a obchody, ale taktéž poskytujeme i gastro konzultační činnost ve spolupráci s našimi zkušenými gastro konzultanty.


Awis na zkoušku zdarma

Naše vize

Přinášet do gastroprostředí moderní technologie, které umožňují Vašemu personálu, aby se v maximálně míře mohl věnovat jenom zákazníkům.

Prohlubujeme Váš přehled o různých důležitých funkcích podniku a prostřednictvím dodávek pokladních, controllingových a skladových informačních systémů umožňujeme bezproblémový chod restaurací současně s minimalizací rizik chyb ze strany personálu. Ve spojení s mobilními technologiemi dokážeme zajistit kontrolu nad provozem po dobu 24h denně. I díky této skutečnosti jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001. Pro kompletní informace, máte možnost nahlédnout na naše webové stránky na adrese www.kasa-pokladna.cz

Co nás odlišuje od konkurence? Software AWIS je výhradně ve vlastnictví kupujícího. Neplatíte tedy žádné další měsíční platby za užívání pokladního systému. Velká většina konkurenčních pokladních systémů pracuje na systému Android a tedy i veškerá Vaše data jsou uložena na cloudu mimo Vaši provozovnu. Při využití našeho software máte veškerá data v pc na provozovně.

PEXESO Zdarma

V případě zájmu o bližší informace jsem Vám k dispozici. Nabízíme taktéž prezentaci pokladního systému na Vaší provozovně zdarma.
Děkuji a příjemný zbytek dne.David Kovář


Manažer pobočky Brno

Tel.: +420 725 892 263
Mail: kovar.david@awgs.cz