Pokud se Vám nezobrazí email správně, klikněte sem

Pokladní systém AWIS Pokladní systém PEXESO

EET přichází

Dobrý den,

zasílám Vám shrnutí informací týkajících se aktualizace pokladního systému na verzi kompatibilní s legislativou elektronické evidence tržeb (EET). Tato aktualizace se týká všech verzí pokladních systémů vydaných před 31. 5. 2016.

Z důvodu zákonné povinnosti EET se starší verze SW stanou 1. 12. 2016 nevyhovujícími zákonu tudíž nepoužitelné, naše společnost k tomuto datu ukončuje podporu těchto verzí.


Z tohoto důvodu vás kontaktujeme s navržením řešení aktualizace vašeho pokladního systému.

  1. Pro klienty, kteří mají aktuální servisní smlouvu (uzavřenou od 1. 3. 2016) je aktualizace a modul EET zdarma. Placené bude pouze připojení a práce dle času technika, který provede aktualizaci a nastavení EET modulu v pokladním systému dle legislativy. Připojení bude fakturovánu podle ceníku služeb se servisní smlouvou (vzdálené připojení 350 Kč bez DPH, dle skutečného času každá započatá hodina práce 450 Kč bez DPH).
  2. Pro klienty se starší servisní smlouvou bude nutné přejít na aktuální servisní smlouvu (přesnou kalkulaci přechodu s Vámi vypracuje Váš obchodní zástupce či servisní technik). Dále jsou podmínky pro aktualizaci a EET modul shodné jako pro klienty se servisní smlouvou.
  3. Klienti bez servisní smlouvy mohou servisní smlouvu uzavřít.
  4. Případně je možné aktualizaci i modul EET zakoupit jednorázově. Cena aktuální verze systému je 5000 Kč bez DPH, cena modulu EET je 4900 Kč bez DPH, nastavení proběhne technikem v sazbě bez servisní smlouvy (vzdálené připojení 350 Kč bez DPH, dle skutečného času každá započatá hodina práce 900 Kč bez DPH).

Pro řešení situace a včasný převod Vašeho pokladního systému na aktuální verzi nás neváhejte kontaktovat.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Magda, naše operátorka

Operátorka Magda


Telefon +420 777 222 229

E-Mail info@pokladnaprolidi.cz

www.pokladnyprolidi.cz


Pokud se chcete odhlásit z odebírání emailů, klikněte sem