Pokud se Vám nezobrazí email správně, klikněte sem

DAMA úklid

Vážená paní, vážený pane,

dovoluji si Vás na základě telefonického rozhovoru s oslovit s nabídkou ekologického úklidu.

Naše společnost DAMA EKO úklid se zaměřuje na úklid domů, kanceláří, zdravotnických zařízení, společných prostor bytových domů a domácností s použitím prostředků s minimálním dopadem na životní prostředí. Ekologická problematika nám není lhostejná, a proto, jako náš příspěvek k trvale udržitelnému rozvoji, Vám tuto službu nabízíme za cenu běžného úklidu. Provádíme jak pravidelné tak i jednorázové generální úklidy v mnoha oblastech pro firmy i jednotlivce.


Kromě profesionálního úklidu svým klientům nabízíme také komplexní web Můj úklid http://www.damauklid.cz/mujuklid. Díky tomuto systému budete mít přehled nejen o kontrolách Vášho úklidu, o paní, která Vám úklid zajišťuje, jaké prostředky používá, ale také tam najdete všechny Vaše faktury, můžete kontrolovat či zadávat reklamace.

Online aplikace Můj úklid

Můj úklid aplikace


Pokud Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás, prosím, kontaktovat, rádi Vás navštívíme a sestavíme Vám nezávaznou nabídku přímo na míru, tak, aby plně vyhovovala všem Vašim požadavkům.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni pro Vás zajistit komplexní řešení kombinující maximální efektivitu s minimálními náklady.


S přátelským pozdravem,
Ing. Petra Havelková
Jednatelka
Pokud se chcete odhlásit z odebírání emailů, klikněte sem