Pokud se Vám nezobrazí email správně, klikněte sem

Pokladní systém AWIS Pokladní systém PEXESO

Vážení klienti,

chtěli by jsme vám představit novou moderní aplikaci Mobilní skladník.


Mobilní skladník je v současné době nejmodernějším nástrojem na evidenci skladových zásob. Aplikaci si už teď můžete stáhnout na Google Play a začít si užívat jejích výhod.


Evidenci skladových zásob se ve svém podnikání nevyhnete. Můžete si ji ale ulehčit tím, že budete používat nástroj, který vám celý proces usnadní. S aplikací Mobilní skladník je naskladnění a sledování pohybů položek hračka.Proč si vybrat Mobilního skladníka?

Díky naší aplikaci Mobilní skladník budete mít absolutní přehled o aktuálním stavu zásob na skladě. Budete tak moci operativně a odkudkoliv řešit doobjednávání a expedice. Už se vám nikdy nestane, že nebudete mít dostatek zboží pro své zákazníky a tak nepřijdete svůj zisk.

Díky propojení na naši centrální pokladnu je import položek snadný. Můžete je však přidat i manuálně či naskenováním EAN kódu. Aplikace vám také připraví inventuru, kterou si můžete snadno vyexportovat a poslat účetní.

V aplikaci najdete návody a tutoriály, které vás provedou snadným nastavením. Můžete se také jednoduše propojit s naší technickou podporou, která vám se vším poradí.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Magda, naše operátorka

Náš obchodní konzultant Honza

Telefon +420 777 222 229

E-Mail info@pokladnaprolidi.cz

Magda, naše operátorka

Manažerka kvality - Lucie

Telefon +420 720 075 119

E-Mail qm@awis.cz
Pokud se chcete odhlásit z odebírání emailů, klikněte sem