Dama úklidy je firma s velkým portfoliem poskytovaných služeb. Jsme moderní a flexibilní úklidová firma. Nabízíme téměř veškeré druhy úklidu. Specializujeme se na úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních


Máme pro Vás řešení - základní ceník

JEDNORÁZOVĚ NEBO PRAVIDELNĚ ?
Pro nás žádný problém - kompletní nabídka

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám představit společnost DAMA, spol. s r.o - DAMA EKO úklid, která působí v Praze a blízkém okolí.
DAMA EKO úklid převzala své zkušenosti od mateřské firmy AWIS úklid, jejíž historie sahá až do roku 1992, kdy zahájila svou činnost v oblasti úklidu. Na základě dlouholetých zkušeností a více než 300 spokojených klientů, se společnost rozhodla rozšířit své služby. Firma AWIS vlastní několik let mezinárodní certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Tyto certifikáty jsou pro naše klienty zárukou kvalitní a precizní odvedené práce s důrazem na ochranu životního prostředí.
Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby, věnujeme se profesionálnímu úklidu v souladu s přísnými směrnicemi EU a podle ekologických kritérií. Více než 12 let pracujeme s certifikovanými ekologickými prostředky, které jsou šetrné jak k přírodě, tak i k Vašemu rozpočtu. Ceny ekologického úklidu jsou u nás stejné jako ceny za běžný úklid. Stálým klientům poskytujeme navíc zdarma kontrolní systém, díky kterému mohou sledovat on-line jednotlivé kontroly úklidu.
Úplnou novinkou je náš klientský web - Můj úklid.

Ekoupratovanie

KOMPLEXNÍ EKO ÚKLID V PRAZE

Každý náš zaměstnanec prošel písemným a praktickým testem. Ve své administraci můžete zkontrolovat jeho pracovní historii, životopis, fotografii a další informace.

Navštívit stránky


Sluneční nám. 2583/11
Praha 13, PSČ 158 00
222 531 104 | info@damauklid.cz