Pokud se Vám nezobrazí email správně, klikněte sem

Pokladní systém AWIS Pokladní systém PEXESO

Představte si mobilní aplikaci flexibilně poskytující řadu funkcí, díky kterým si maximálně ulehčíte život. Aplikaci, která automaticky zálohuje data, najde ztracený telefon, zkontroluje hovory vašich dětí a díky monitoringu nastaví hranice vašim zaměstnancům. Dostává se vám do rukou aplikace UNiQ Client – strážce a kontrolor v jednom zařízení.

Absolutní přehled nad SMS, příchozími i odchozími hovory UNiQ Client zaznamenává všechny příchozí a odchozí hovory včetně SMS zpráv z mobilního telefonu. Tato funkce je vhodná zejména, jako rodičovská kontrola.

Funkci využijete i v práci. Sledování a lokalizace mobilu umožňuje zefektivnit práci zaměstnanců: Informace o hovorech a SMS zprávách ukládaly také do CRM systému UNiQ, konkrétně do modulu Zaměstnanci. Díky tomu můžete mít přehled o všech aktivitách, pohybech i např. obchodních případech, které vaši zaměstnanci řeší.

Automatická záloha – data stále v trezoru S aplikací UNiQ Client už vám nehrozí žádné ztracené kontakty. Automatická záloha kontaktů posílá všechny kontakty uložené v mobilu do kontaktního adresáře v CRM systému UNiQ a vy ho máte vždy plně k dispozici online.


Jednoduché hledání ztraceného či ukradeného mobilu Nemůžete telefon často najít? Stali jste se terčem zlodějů? Chcete vědět, kde se toulají vaše děti, nebo zaměstnanci? Sledování mobilu přes GPS využijete častěji, než si myslíte. UNiQ Client podporuje lokalizaci mobilu - zjistíte, kde se majitel telefonu právě nachází.

Ochrana proti zlodějům nebo ztrátě Sledování a lokalizace mobilu přes GPS má řadu dalších výhod: Aplikace UNiQ Client má také integrovaný ochranný štít, díky kterému můžete váš mobil v případě krádeže nebo ztráty zablokovat, deaktivovat, spustit hlasitý alarm nebo pořídit fotografie z přední i zadní strany fotoaparátu a nechat si je poslat včetně polohy GPS na email či jiný telefon. Šance na opětovné nalezení mobilu se tak razantně zvyšují.

Sledování mobilu jako nástroj na kontrolu zaměstnanců Potřebujete mít přehled nad vašimi zaměstnanci? Jak pracují s mobilním telefonem, komu volají, kdo volá jim, jak vyřizují obchodní případy? Jaké mají nové obchodní kontakty, kde se nachází a zda plní požadované úkoly? Pro efektivitu práce je sledování a lokalizace mobilu velice důležité. Aplikace UNiQ Client umí nejen toto, ale například také ochrání firemní telefon v případě odcizení či ztráty. Vše s propojením do CRM systému UNiQ, abyste měli informace ucelené a na jednom centrálním místě.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Magda, naše operátorka

Náš obchodní konzultant Honza

Telefon +420 777 222 229

E-Mail info@pokladnaprolidi.cz


Magda, naše operátorka

Manažerka kvality - Pavlína Židová

Telefon +420 724 379 135

E-Mail zidova.pavlina@awiscz.com


Pokud se chcete odhlásit z odebírání emailů, klikněte sem