Připravil jsem Vám vstupenky zdarma na veletrh For Gastro. Velmi si vážíme toho, že jste našimi zákazníky, a proto jsem vám domluvili tuto možnost.

Pokud se Vám nezobrazí email správně, klikněte sem

Pokladní systém AWIS Pokladní systém PEXESO

Vážení zákazníci,

Akceptace stravenek se stala samozřejmostí v každém gastroprovozu. Moderní doba sebou ale přináší postupnou obměnu do podoby elektronické stravenky. Tuto elektronickou stravenku lze využít stejně jako papírovou stravenku u smluvních partnerů z oblasti gastronomie označených samolepkou Restaurace, Bistra a fast foody, Jídelny, Malé prodejny, Cukrárny, kavárny, čajovny, Supermarkety a hypermarkety (pouze na potraviny a nealkoholické nápoje).

Stejně jako u papírových stravenek i akceptace těch elektronických je spojená s provizí vydavateli dané karty. Provize jednotlivých vydavatelů jsou rozdílné a proto jsme vám je pro přehled seřadili do tabulky, na kterou se můžete podívat ZDE.


Příprava vašeho terminálu je zdarma. Platíte stejně jako u papírových stravenek nebo platebních karet - tedy až ve chvíli, kdy proběhne transakce. Samotné administrativní procesy potřebné k přípravě platebního terminálu trvají až 30 pracovních dnů. Každým dnem přibývají zaměstnavatelé i ve vašem okolí, kteří svým zaměstnancům (tedy vašim zákazníkům) mění papírové stravenky za elektronické. Proto naše doporučení zní - připravte svůj platební terminál co nejdříve, ať vás zákazníci nepřekvapí. Využít k tomu můžete naši infolinku 277 00 50 50, nebo rovnou elektronický formulář.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Magda, naše operátorka

Náš obchodní konzultant Honza

Telefon +420 777 222 229

E-Mail info@pokladnaprolidi.czPokud se chcete odhlásit z odebírání emailů, klikněte sem